Wyjątkowe zegarki z drewna

Wyszukiwanie wyjątkowych i niepowtarzalnych akcesoriów garderoby to hobby niektórych osób. Szukają one skarbów, których z pewnością nie ma nikt inny. Najczęściej swoich łupów szukają w lumpeksach i antykwariatach. Nowe rozwiązania zaczynają jednak interesować większość osób.

Zegarki inne niż tradycja

zegarki z drewnaJedną z najnowszych propozycji oferowanych przez producentów są zegarki z drewna. To nie tylko ciekawa, ale również i ekologiczna alternatywa dla produkowanych z plastiku zegarków. Zegarki z drewna mają raczej stonowane, naturalne kolory, a ich twórcy unikają malowania ich na przeróżne kolory, utrzymując swoje wyroby w odcieniach brązów i beżów. Co więcej, drewniane tarcze zegarka nie zawsze idą w parze z drewnianym paskiem – te są czasem wymieniane na płócienne odpowiedniki, które wciąż utrzymują ekologiczny klimat zegarka. Zegarek będzie idealnym wyborem dla pań i panów, którzy lubią ubierać się w sposób elegancki, stonowany. Dodatek przez swoje barwy będzie idealnie prezentował się na tle pozostałych kolorów ziemi i wpasuje się lepiej w styl eleganckiej lady lub dżentelmena, niż do uwielbiających aktywny tryb życia sportowców. A może jednak…? Chociaż zegarek drewniany kojarzy się bardziej z elegancją, to przecież nikt nie zabrania jego kupna komuś, kto chce poeksperymentować z modą i dobieranymi do stroju dodatkami, w tym także zegarkami.

Drewniane akcesoria to już nie tylko ciężkie, kolorowe korale rodem z czasów naszych przodków, ale także zegarki, a nawet pierścionki. Drewniane dodatki wyrażają nie tylko miłość do oryginalnych dodatków i mody, ale przede wszystkim zamiłowanie do natury i środowiska. Prosty, naturalny design przekonuje do siebie wyznawców zarówno tradycyjnych rozwiązań, jak i poszukiwaczy oryginalnych ozdób.