lot

Weekend w Sopocie i tani lot

Prowadzę pewną działalność, która ma się naprawdę dobrze. Bardzo zawdzięczam to moim pracownikom, którzy poza pracą są moimi przyjaciółmi. Postanowiłem po pięciu latach wspólnej współpracy wynagrodzić ich zaangażowanie i zafundowałem nam weekend w Sopocie.

Bydgoski tani lot w ofercie

lotBył to lipiec, zaczął się sezon ale na szczęście udało mi się zarezerwować pokoje w hotelu. Nie chciałem im mówić o niespodziance zanim wszystkiego nie załatwię. Jedynym problemem był przewóz, ponieważ mój jeden samochód był w naprawie a drugi musiałem zostawić mojej żonie. Wiedziałem, że jest jej bardzo potrzebny. Niestety nie mogła jechać ze względu na pracę. Jednak uznała mój pomysł za bardzo dobry i zaproponowała wynajem busów. Była to świetna alternatywa. Wypożyczalnia busów znajdowała się w innym mieście jednak Bydgoszcz nie leży aż tak daleko od Torunia. Pojechałem na spotkanie, które okazało się owocne. Bus został zarezerwowany. Na drugi dzień opowiedziałem moim pracownikom o ich nagrodzie za naprawdę ciężką pracę. Niezwykle się ucieszyli, że ich tak doceniam. Szef wypożyczalni busów zagwarantował, że przewóz osób będzie bardzo bezpieczna. I tak faktycznie było. Bus nie był jakoś bardzo duży ale mimo to mieliśmy naprawdę sporo miejsca. Spędziliśmy naprawdę świetny weekend. Odpoczęliśmy i stu procentowo się zrelaksowaliśmy. Widziałem, że firma posiada także ofertę na tani lot bydgoszcz .

Chyba nawet z tego skorzystam. Muszę wynagrodzić żonie, że nie pojechała wtedy z nami i zabrać ją w miejsce, którego jeszcze nie zwiedziliśmy.