Szerokie listwy idealnie pasowały do mojego wnętrza

Jestem w trakcie remontu mojego salonu. Poprosiłam o pomoc mojego brata. Generalnie zależało mi żeby odświeżyć mój salon jak najmniejszym kosztem. Miałam określony budżet, w którym musiałam się zmieścić. Chciałam sama zająć się wszystkimi pracami ale stwierdziłam, ze z bratem szybciej mi pójdzie i efekt na pewno będzie lepszy.

Kupiłam piękne białe listwy

szerokie białe listwy podłogoweMój brat nie jest budowlańcem ale często w domu sam robi remonty i ma sporą wiedzę jak należy wykonywać poszczególne prace. Zdecydowałam się na odmalowanie ścian, wymianę białych listew i kupiłam już też nowa lampę. Spodobała mi się jak zobaczyłam ją w sklepie i nie mogłam się oprzeć. Szerokie białe listwy podłogowe, które kupiłam były solidnie wykonane. Product był znany i polecany przez klientów. Listwy można było kupować w paczkach lub na sztuki. Brat zmierzył mój pokój i dał znać ile metrów potrzebuje. Do tego musiałam kupić klej, którym listwy zostaną przyklejone do ściany. Listwy posiadały rowek na kable więc wszystko będzie idealnie schowane. Lubię kiedy wokoło panuje porządek i nic nie zaburza przestrzeni. Brat pomagał mi w remoncie w weekend. Założyliśmy sobie, że te prace, które planuję zrobić uda nam się w ciągu dwóch dni wykonać. Kiedy białe listwy zostały przyklejone do pomalowanej ściany mój salon od razu wiele zyskał. Pięknie się prezentował. Był przytulny a zarazem bardzo elegancki.

Byłam wdzięczna bratu, że mi pomagał w remoncie i polecił mi te szerokie białe listwy, które postanowiłam kupić. Idealnie pasowały do mojego wnętrza. Na początku wydawało mi się, ze będą za szerokie ale miały piękny kształt i idealnie pasowały do mojego wnętrza. Bardzo mi się podobały. Były dobrze wykonane a cena była niska. Byłam bardzo zadowolona, że się na nie zdecydowałam.