Podjęcie decyzji o budowie nowoczesnej hali

Wcześniej nigdy nie inwestowałem w działki budowlane, bo nie miałem planów ani pomysłów na ich stosowne i opłacalne wykorzystanie. W ostatnim czasie jednak zacząłem działać na większą skalę i dzięki temu się rozwijałem. Podjąłem wiele bardzo korzystnych finansowo decyzji.

Wybudowanie hali na obrzeżach Gdyni 

hala gdyniaKupiłem dość sporą działkę na obrzeżach miasta, która idealnie nadawała się pod inwestycję. W okolicy było wiele firm i robił się tego park biznesowy. To spowodowało, że wpadłem na jeden z najlepszych pomysłów w życiu. Postanowiłem, że na terenie mojej działki powstanie przemysłowa hala Gdynia przyciągała mnóstwo przedsiębiorców, którzy chcieli prowadzić w tym mieście działalność, co dawało mi spore pole do popisu. Zdecydowałem się na budowę nowoczesnej hali przemysłowej, którą rzecz jasna zamierzałem wynajmować. Wiedziałem, że za wynajęcie tak nowoczesnej hali dla przemysłu dostanę dobre pieniądze i to się opłaci. Najpierw zleciłem wykonanie projektu owej hali i w tym celu zgłosiłem się do jednej z najlepszych firm w mieście. Dzięki temu otrzymałem projekt szybko i był on doskonały. Pracownik biura przy okazji powiedział mi, z usług której firmy budowlanej skorzystać, by hala powstała szybko i tanio. Wykorzystałem tę informację i skontaktowałem się z właścicielem firmy budowlanej. Halę udało się szybko wybudować, bo dysponowałem pieniędzmi i nie musiałem czekać na kredyty. Hala, którą wybudowana prezentowała się najlepiej ze wszystkich na tym terenie.

Kiedy już halę wystawiłem w ofercie najmu, to nie mogłem się odpędzić od zainteresowanych. Ustaliłem dość wysoką cenę najmu i zdecydowałem się na współpracę z właścicielem firmy, którego interesował tylko długoterminowy najem. Dzięki temu miałem pewność stałych zysków.