Konieczność zakupu większych koszul

Stało się, w końcu mnie to dopadło. Brak możliwości pójścia do siłowni, ruch ograniczony do przejścia od biurka do kuchni i z powrotem, żona zabijająca czas w trakcie kwarantanny na przygotowywaniu kilkudaniowych, wytwornych dań oraz cała szafka przekąsek kupionych na czarną godzinę, wszystko to skumulowało się w mój aktualny stan. Spasłem się!

Koszula męska odrobinę większego rozmiaru

koszule męskie dla otyłychMaryna – to jest moja żona – mówi, że to nie jest nic wielkiego, ot, jest mnie odrobinę więcej, niż zwykle. Dla mnie to jednak jest mała tragedia. O ile gdy już po kwarantannie będę mógł wrócić na siłownię i spalić niepotrzebny balast, o tyle na dzień dzisiejszy cała moja garderoba wygląda na mnie jak ubrania szyte dla dziecka, podkreślając tylko znacznie większy niż być powinien kałdun. A przecież trzeba wyjść do sklepu od czasu do czasu! Maryna powiedziała żebym się nie przejmował, w końcu teraz sklepy internetowe działają na większą skalę niż kiedykolwiek. Zmierzyła mój nowy obwód w pasie i podała kilka adresów stron, na których widziała ubrania w ciekawych wzorach i krojach. Szybko okazało się, że koszule męskie dla otyłych są nie tylko duże, ale także całkiem eleganckie! Nawet bym nie pomyślał, ale z drugiej strony zwykle nosiłem ciuchy o trzy rozmiary mniejsze. Bez trudu więc znalazłem kilka koszul, jak również parę spodni oraz dodatkowe części ubioru. Nie przesadzałem z ilością, gdyż jest to tylko stan tymczasowy, a gdy tylko siłownie się otworzą – będę pierwszy w kolejce!

Już pierwszego dnia po przyjściu koszul miałem na sobie jedną z nich. Materiał był niezwykle delikatny, znacznie lżejszy niż jakiekolwiek koszule, jakie mam w szafie a których nie mogę aktualnie na siebie włożyć. Splot był też niezwykle mocny, szczególnie przy guzikach oraz pod pachami. Mógłbym przysiąc, że działała ona również odrobinę odchudzająco, przynajmniej optycznie. O ile nadal nie jestem pewny swojego wyglądu, o tyle mogę powiedzieć – w takiej koszuli brzuszek mógłby być jeszcze większy, a nadal wyglądałbym świetnie!